
FOTOREPORTAŽA:SVETOZAR GUNIĆ
Večeras je grad disao kroz fotografiju.Foto-kino klub CD-13 ponovo je otvorio svoje stranice istorije.
Jedan od najstarijih klubova,kolevka mnogih pogleda i početaka,među njima i mojih,večeras je nagradio trajanje,upornost i ljubav prema fotografiji koja ne bledi.








Dok televizija ćuti,fotografija govori.Govori o ljudima,o gradu,o trenucima koji nestaju,ali ostaju zauvek u kadru.


















Dejan Bošnjak,osnivač,ostavio je seme koje i dalje klija.Svaka nagrada većeras bila je više od priznanja-bila je potvrda da svetlost ume da pamti,da objektiv ume da voli,da Zrenjanin ume da čuva svoje priče.
